משחק המיינקראפט לכבוד חג פסח – 10 המכות כבר כאן!

ראשי > טכנופדגוגיה > משחק המיינקראפט לכבוד חג פסח – 10 המכות כבר כאן!

השנה, תלמידי כיתות יסודי (א-ו) יכולים ללמוד על עשר המכות באמצעות שיעור במיינקראפט!

השנה, תלמידי ישראל והתפוצות יוכלו להנות ממשחק מיינקראפט חווייתי ומוחשי הכולל חידות ותרגילים בנושא החג. הפעילות מתאימה לתלמידי יסודי (כיתות א'-ו') ואורכה כשעה.
הדמות במשחק היא משה רבנו, שתפקידו להוביל את בני ישראל ממצריים אל ארץ ישראל באמצעות עשר המכות המוטלות על פרעה המלך. ההתמודדות בעולם היא מוחשית – כלומר השחקן חווה בצורה מוחשית את השפעת המכות על סביבתו, ונאלץ להתמודד איתן תוך מענה על שאלות וחידות בנושאי החג ומנהגיו.

תרצו לקבל עדכון על תכנים חינוכיים במיינקראפט? הירשמו ונשלח לכם עדכון כשיתפרסם השיעור הבא (אל תדאגו, אנחנו לא שולחים ניוזלטרים באופן תכיף)

רוצה לשחק? זה מאוד פשוט!

יש לעקוב אחר השלבים הבאים:

אין לי משתמש:

זו לא בעיה, כתוב/כתבי לנו וניצור עבורך פרטי כניסה בתוך פחות מ-24 שעות. תיבת פניות זו זמינה גם לשאלות או בעיות טכניות.

אני מתעניין/ת עבור:

חזון חברת טופ-אדיו, כפי שהוא משתקף בשירותים שהיא מעניקה ללקוחותיה, הוא הקניית ערכים למצוינות, שימוש בטכנולוגיה, חדשנות וחווית למידה על ידי הכשרות ממוקדות ומותאמות אוכלוסייה, וליווי אישי לאורך כל הדרך.

  • פיתוח טכנו-פדגוגיה ומשחוק תהליכי למידה

  • הסמכות MICROSOFT

  • הסמכות CISCO

  • התמחות בעבודה עם נוער בסיכון

  • הוראת מקצועות טכנולוגים במסגרת מגמות תקשוב בתיכונים

מר יואל לוי, המלווה הפדגוגי
מר יואל לוי, המלווה הפדגוגי
בעל תואר ראשון ושני בחינוך ועבד כ-30 שנה במערכת החינוך בתפקידי פיקוח וניהול ארציים. התמחה בעבודה עם עולים חדשים ובפיתוח שיטות ודרכי הוראה. ניהל במשך 4 שנים בית ספר יהודי במיניאפוליס, וכן שימש כמנהל המחלקה לחינוך על-יסודי באגף שח"ר במשרד החינוך.