משחק המיינקראפט הראשון ללימוד חג החנוכה!

ראשי > טכנופדגוגיה > משחק המיינקראפט הראשון ללימוד חג החנוכה!

השנה, תלמידי כיתות יסודי (א-ו) יכולים ללמוד על החג באמצעות שיעור במיינקראפט!

כשותפה בכירה של מיקרוסופט בישראל והמובילה בתחום "משחוק תהליכי הלמידה", טופ-אדיו מזמינה אתכם להוריד ולשחק במשחק החידות לחג החנוכה, אותו משחקים בעולם מיינקראפט חינוכי, מפוקח ומותאם.
במסגרת המשחק, יש להדליק חנוכיית מיינקראפט באמצעות פתרון חידות שונות בנושא חג החנוכה, מנהגי החג, שירים, רקע היסטורי, מקורות החג ועוד.

hanukkah-minecraft1

תרצו לקבל עדכון על תכנים חינוכיים במיינקראפט? הירשמו ונשלח לכם עדכון כשיתפרסם השיעור הבא (אל תדאגו, אנחנו לא שולחים ניוזלטרים באופן תכיף)

מנהל/ת? מורה? אלו הפרטים שעלייך לדעת!

פעילות חנוכה תאפשר לכם להעביר שיעור חוייתי ומלמד, בכיתת מחשבים בבית הספר שלכם לתלמידי א'-ו', במיינקראפט ובשפה עברית. הפעילות יכולה להיות מועברת כחלק משיעור עם המחנך/ת או כל שיעור אחר. המורה יכול לקבל את הלינק ולהעבירו לתלמידים על מנת שיפעלו באופן עצמאי מרגע תחילת הפעילות.
על מנת שתלמידיכם יוכלו לשחק, על המחשב צריכות להיות מותקנות שתי תוכנות וקובץ הפעילות כמפורט מטה. את כל אלו, התלמידים יוכלו להתקין בעצמם בקלות ובחינם ע"י המדריכים המצורפים בטרם תחילת הפעילות (תהליך שלוקח מקסימום 25 דקות). לאחר שאלו יותקנו, התלמידים יוכלו להיכנס בכיתת הלימוד ולשחק באופן עצמאי, ללא עזרת המורה. פעילות זו אורכת כשעה (לא כולל זמן ההתקנות) ותשאיר לתלמידיכם חווית חנוכה נהדרת!

  • Office 365 education edition-  הדרכה על הורדת החשבון ויצירת המשתמש נמצאת כאן

  • התקנת משחק MineCraft-education edition. קובץ הדרכה להתקנה

  • הורדת קובץ המשחק וכניסה אל המשחק באמצעות חשבון office 365

מעוניינים במידע נוסף או הנחיה לביצוע הפעילות? כתבו לנו בטופס הפניה ונשמח לסייע!

הורדת פעילות חנוכה ב Minecraft

אני תלמיד/ה ורוצה לשחק בבית

אין לך משתמש ב office 365? כתוב/כתבי לנו וניצור עבורך פרטי כניסה בתוך פחות מ24 שעות.

אני מתעניין/ת עבור:

חזון חברת טופ-אדיו, כפי שהוא משתקף בשירותים שהיא מעניקה ללקוחותיה, הוא הקניית ערכים למצוינות, שימוש בטכנולוגיה, חדשנות וחווית למידה על ידי הכשרות ממוקדות ומותאמות אוכלוסייה, וליווי אישי לאורך כל הדרך.

  • פיתוח טכנו-פדגוגיה ומשחוק תהליכי למידה

  • הסמכות MICROSOFT

  • הסמכות CISCO

  • התמחות בעבודה עם נוער בסיכון

  • הוראת מקצועות טכנולוגים במסגרת מגמות תקשוב בתיכונים

מר שלום נחייסי, מפתח המשחק
מר שלום נחייסי, מפתח המשחק
פעיל בתעשיית ההייטק בתחום ההדרכה מזה 20 שנה ומדריך מוסמך מטעם מיקרוסופט (MCT). הוביל קורסי הכשרה במכללת טכנולוגיות שונות והתמחה בפיתוח והטמעת טכנולוגיות חדשות המותאמות לאוכלוסיות שונות ומגוונות. שלום הוביל ברמה המקצועית פרויקטים עירוניים רבים של מיינקראפט בישראל.
מר יואל לוי, המלווה הפדגוגי
מר יואל לוי, המלווה הפדגוגי
בעל תואר ראשון ושני בחינוך ועבד כ-30 שנה במערכת החינוך בתפקידי פיקוח וניהול ארציים. התמחה בעבודה עם עולים חדשים ובפיתוח שיטות ודרכי הוראה. ניהל במשך 4 שנים בית ספר יהודי במיניאפוליס, וכן שימש כמנהל המחלקה לחינוך על-יסודי באגף שח"ר במשרד החינוך.